Blog
04
11
2017

King of the north 2017 – Report

Prvý ročník sa niesol v prekonávaní samého seba a to doslova. Súťažiaci sa okrem náročného preteku museli vysporiadať aj s pravými severskými poveternostnými podmienkami. Sychravé počasie pridalo súťaži na náročnosti a ako povedal víťaz kategórie nad 82kg, Michal Mihálik z Hlohovca:

“Toľkokrát ako dnes, som svoje dno ešte nezažil. Bolo to extrémne náročné.”

Aj napriek zlému počasiu sa súťaže zúčastnilo dokopy 18 mužov a jedna žena, ktorá si zároveň odniesla titul Kráľovnej severu – Evka Olivová z Pražského ERS Workout. Súťažila v kategórii muži do 82 kg a pekne to natrela v prvom kole Peťovi Piňákovi :).

Súťažiaci, ktorých neodradila náročnosť a ani počasie, prišli až z Havířova, Prahy, Bratislavy, Ružomberka, Hlohovca, Trstenej a zahanbiť sa nedali ani Dolnokubínčania. Víťazmi súťaže sa stali Marek Keveš, Michal Mihálik a Evka Olivová. Príjemným spestrením bolo exhibičné vystúpenie WORKOUT FANATICS a našich priateľov, ktorí majú radi freestyle street workout.

Novovzniknutý jedinečný formát zaujal a zapracoval všetky možné pozitívne i negatívne ohlasy. My sa tešíme už teraz na KING OF THE NORTH 2018 a veríme, že ho posunieme o level vyššie!

Tak čo, vidíme sa 25. augusta 2018?

Tagy pre tento článok

autor: biosaiber