O AKCIÍ

KING OF THE NORTH
25. AUGUST 2018

25. augusta 2018 sa uskutoční druhý ročník silovo-kondičnej súťaže o Kráľa severu, ktorá je zameraná na presnú techniku prevedenia základných cvikov, silových cvičení s váhou a cvikov z kalisteniky s pridanou váhou. Proste “beast mode”.

 • 4 kolá beast mode súboja, ktorý preverí komplexnosť, funkčnosť a pevnú vôľu záujemcov o trón. V každom poli budu padlí ale aj vítazi, z ktorých vzíde KRÁĽ
 • Freestyle battle – súboj 8 knights. Teda rytierov, ktorí vám medzi sebou predvedú ťažké boje proti fyzike
 • Hudba: o choráli počas tohto veľkolepého dňa sa bude starať lady DJane Dara Rich, ktorá nenechá svojou hudbou jedinú bunku v kľude
 • Kvalitná súťaž si vyžaduje kvalitného majstra reči a tým našim bude temný zaklínač slov, jeho obkecnosť, majster Jakub Zitron Ťapák 
 • Chvíle medzi hlavným súbojom vám spríjemnia súťaže pre verejnosť o majetky nevídané… a kto si zasúťažiť netrúfa ale šťastenu má v priazni, pre takého tombola bude prichystaná…

TECHNIKA

SILA

KONDÍCIA

Zaregistruj sa


1. KOLO

1. kolo bude merané na čas a bude obsahovať nasledovné cviky: 3x pistols (drep na jednej nohe) na každú nohu, 3x muscle up, 15x kľuk, 10x zhyb, 15x dip (kľuk na bradlách), beh cca 350m a na koniec 3x prehodenie pneumatiky. Ten najrýchlejší získa prémiu v podobe špeciálneho ocenenia. Do ďalšieho kola postupuje 8. najrýchlejších súťažiacich v každej kategórií.

2. a 3. KOLO

Pôjde sa formou vyraďovacieho pavúka, pričom rýchlejší z dvojice postupuje do ďalšieho kola. Požadované cviky sú nasledovné: 5x pistols (drep na jednej nohe) na každú nohu, 3x muscle up, 20x kľuk, 15x zhyb, 20x dip (kľuk na bradlách), beh cca 350m a na koniec prekvapenie.

FINÁLE

Finálové kolo bude v štýle BEAST MODE a bude obsahovať všetky cviky (pistols, muscle up, kľuk, zhyb, dip, beh a nohy). Upozorňujeme, že požadovaná technika prevedenia cvikov bude striktná, na základoch kalisteniky (žiadne vykopávanie).

FREESTYLE BATTLE

Celým programom Vás bude sprevádzať exhibičný freestyle battle, v podobe 8 atlétov, ktorí budú výberom z toho najlepšieho, čo náš trh ponúka. Súťaž bude prebiehať formou battlu 1vs1 – vyraďovacím systémom. Hodnotenie výkonov bude systémom “riders for riders“, rozhodcami ste VY!!! Súťažiť sa bude o hodnotné ceny od sponzorov.

QUEEN OF THE NORTH

1. kolo bude merané na čas a bude obsahovať nasledovné cviky: 3x pistols (drep na jednej nohe) na každú nohu, 1x muscle up, 10x kľuk, 5x zhyb, 10x dip (kľuk na bradlách), beh cca 350m a na koniec 3x prehodenie pneumatiky.
Podľa časov sa o trofej ``pobijú`` najrýchlejšie štyri ženy kde ich vo finále (1. a 2. najlepší čas) a v súboji o 3.miesto ( 3. a 4. najlepší čas) bude čakať nasledovné: 5x pistols (drep na jednej nohe) na každú nohu, 2x muscle up a 2x výmyk ponad hrazdu, 15x kľuk, 10x zhyb, 15x dip (kľuk na bradlách), beh cca 350m a nakoniec, bonus zameraný na nohy.

CENY PRE VÍŤAZOV

Okrem nekonečnej prestíže a honosného titulu Kráľ severu najzdatnejší získajú ceny:

1.miesto: 150€ + vecné ceny od partnerov / 2.miesto: 100€ + vecné ceny od partnerov / 3. miesto: 50€ + vecné ceny od partnerov

V rytierskych súbojoch INTERSPORT freestyle battle si víťazi rozdelia:
1. miesto - nákupná poukážka v hodnote 125€ + vecné ceny / 2. miesto - nákupná poukážka v hodnote 100€ + vecné ceny / 3. miesto - nákupná poukážka v hodnote 75€ + vecné ceny


@jurajfcko

Juraj “Fako” Fačko

 • celý život srdcom športovec, chvíľu aktívny, chvíľu pasívny.
 • v mladosti futbalista, neskôr milovník jedla a nočnej zábavy, 8 rokov dj, organizátor klubových koncertov a športových eventov.
 • začiatkom roku 2013 som vďaka Zirusovi objavil lásku k cvičeniu s vlastnou váhou, a zdravému životnému štýlu. Stalo sa to mojou každodennou rutinou. Aj napriek 32 rokom a ťažkým operáciam kolena som to nevzdal a som tu, makám ďalej.
 • v roku 2016 som bol pri výstavbe street workout parku v Dolnom Kubíne a od vtedy sa snažím viesť mladých k športu a starať sa o chod workout parku a organizovať športové súťaže, workshopy a podujatia zamerané na cvičenie s vlastnou váhou.
 • od januára 2018 vediem kruhové tréningy s vlastnou váhou v dolnokubínskom OMNIA štúdiu. Som certifikovaný kondičný trénerom 1. stupňa a WCO level 2.
@michalzurek

Michal “Zirus” Zurek

 • v 9 rokoch som sa aktívne začal venovať plávaniu
 • v 15 som bol prijatý na športové gymnázium v TN na plávanie aj na triatlon, vyhrala túžba napredovať a preto som sa začal venovať triatlonu.
 • v 17 som vstúpil do klubu talentovanej mládeže v Bratislave a následne som sa dostal do reprezentačného tímu SR.
 • aktívne som sa zúčastňoval pretekov do 19 rokov, kedy vyhrala moja vášeň nad komplexnosťou tela a začal som sa venovať viac celkovej funkčnosti ako vytrvalosti.
 • stál som a aktívne sa podielal na zakladaní parkoutovej a freerun komunity na Slovensku a v Čechách.
 • od roku 2009 sa aktívne venujem a podieľam na budovaní workoutovej scény.
 • už vyše 12 rokov sa aktívne venujem ľuďom ako osobný trener a pomáham im dosiahnuť ich ciele.
 • podieľam sa na organizovaní campov, workshopov, súťaží, exhibícii, a výstavbe workout parkov…
 • som zakladateľom značky REBORN a členom prvého a najúspešnejšieho teamu WORKOUT FANATICS
 • mojim heslom je: ,,never give up” čo znamená ,,nikdy sa nevzdávaj” a tiež, ,,jediné čo robí silných silnými je to, že sa nevzdávajú”
 • verím že človek by nemal byť zameraný len jedným smerom, ale snažiť sa byť komplexným atlétom, ktorý sa nestratí nikde…

Michal ‘Zirus’ Zurek

Jirka Korb

Michal Barbier

Jakub Paleta

Spolupráca firiem

ktoré nás podporujú a sponzorujú

Seduco Digital
Značky.sk
Na orave dobre
Hotel Green
Bukna
WF
Farbyx
RVL13 logo grayscale
Nutristar
Ozonicon
Kubinska
sanca
Cehatex
Oraving
Žilinský kraj
0
wtrNavigation wtrFloatRight