Tréning s Michalom Barbierom - hlavný obrázok

TRÉNING S MICHALOM BARBIEROM

Od svojich 12 rokov sa aktívne venuje pohybu. Začínal parkourom, cez ktorý sa dostal k freerunningu, street workoutu / kalistenike, handbalancingu - čiže športové disciplíny, ktoré rozvíjate za pomoci vášho vlastného tela a tvorivosti. Tieto pohybové umenia pomohli Michalovi vybudovať estetické telo, plynulé akrobatické prvky a vyššiu pohyblivosť, silu a flexibilitu.

Po niekoľkých rokoch cvičenia, zbierania skúseností zo zahraničia, trénovania s profesionálmi a v neposlednom rade študovaní pohybu sa Michal rozhodol založiť Limitless Academy, kde združuje deti a mládež s podobnou láskou k pohybu. Tréningy Michalovej akadémie sú zamerané na parkour, freerunning a kalisteniku. Okrem toho vypracoval pohybové workshopy, s ktorými precestoval Slovensko a Česko.

Písal sa rok 2018 a Michalovi sa podarilo dostať s pomedzi panelékov na svetový trón vo fitness. Michal je k momentálne dvojnásobný majster sveta vo fitness ( muži ) a veríme že toto číslo sa bude zvyšovať aj keď konkurencia je rok čo rok vyššia.

Tak čo, ste ready dať si s Michalom tréning???

DOMÁCI WORKOUT OD MICHALA

TRÉNINGOVÉ VIDEÁ OD MICHALA

MICHALOVE UMELECKÉ PORTRÉTY